Rozšíření soutěžní hry v roce 2012

27.03.2012 00:00

Dnešním dnem začíná fungovat sběratelská hra NPÚ - Sestav si svůj svět rozšířená o další kategorie.

Magnetky můžete zakoupit nejen na hradech a zámcích. V roce 2012 byla hra obohacena o kategorie - města, technické památky, církevní památky, lidová architektura, muzea a galerie, magnetky zatím nezařazené do jiných kategorií - ostatní  - a bonusové magnetky.
Bonusové magnetky jsou neprodejné, ale může je získat každý, kdo zadá 15 kódů ze zadní strany magnetky na svůj sběratelský účet.
 
Stránky byly inovovány a rozšířeny, ale všichni přihlášení sběratelé z roku 2011 byli převedeni do nové aplikace a automaticky pokračují se stejným počtem nasbíraných kódů ve hře.
 
Hra byla v letošním roce rozšířena o nové odměny a ceny, soutěžit o ně mohou všichni účastníci hry. Pokládáme však za spravedlivé, že pro nárok na bonusové magnetky nemusí účastníci z roku 2011 již znovu sbírat určený počet magnetek.
Všem sběratelům, kteří nasbírali v roce 2011 takové množství magnetek, že mají nárok na bonusové magnetky, budou tyto magnetky zaslány. Je však nutné, aby se znovu přihlásili ke svému účtu a uvedli zasílací adresu.