JARO JE TADY A NAŠE SBĚRATELSKÁ HRA POKRAČUJE

20.03.2015 09:54

Dnes dopoledne to dopadlo dobře a slunce nezůstalo vykousnuté stínem a bude nám svítit na cestu i nadále. S nadcházejícím jarem jsou připraveny i zbrusu nové magnetky (např. 4 x Dolní oblast Vítkovice, Hamzova léčebna Luže-Košumberk, 2 x Polná, zámek Světlá nad Sázavou, přes 15 magnetek z Prahy - Novoměstská radnice, různá muzea, výroční magnetka sv. Zdislava...), které přijdou ale do prodeje na začátku dubna - přesný termín dáme vědět.

Pokračovat bude pochopitelně i soutěž o ubytování na hradě Svojanov a o různé volné vstupenky a odměny z Národního památkového ústavu, plavby na Vltavě, nadále budeme vyrábět i osobní magnetky (letos za 155 přihlášených kódů), nabídneme plechové tabule na vystavení magnetek... Termíny a doplňky soutěže opět sdělíme na webu akce.

A poslední příjemná zpráva - i při poklesu kurzu české koruny, který se projevil v růstu cen magnetických podložek, a přes zvýšení poštovného zatím nezdražujeme a jednotná prodejní cena magnetky 30 Kč zůstává alespoň v 1. pololetí letošního roku zachována.

Přeji všem hodně zdraví a pohody a jen samé slunečné dny zpestřené alespoň občas cestami za pamětihodnostmi a zajímavostmi naší republiky.

Za všechny organizátory Ivan Ulrych