Přihlášení do soutěže

Magnetky jsou vyráběny ručně v České republice

E-shop

Nové objednávky magnetek - bez kódu (popř. s kódem, ale po předložení důkazu o návštěvě) je možno vyřizovat pouze přes E-shop.

Kontakty

Nakladatelství VEGA-L
V Zahrádkách 1617
288 02 Nymburk
Česká republika
kancelář - dopoledne:
+420 722 973 694
info@sestavsisvujsvet.cz

Musíme zvýšit cenu Turistických magnetek

Přidáno: 11.02.2020

V letošním roce jsme nuceni zvýšit cenu Turistických magnetek - poprvé od svého založení před osmi lety.

Bohužel stávající cena již neumožňuje pokrýt náklady na organizační zabezpečení a další rozšiřování sběratelské akce a ani požadavky koncových prodejců na zvýšení nákupní ceny. Vzhledem k růstu nákladů za materiál na výrobu magnetek a zejména za poštovné i vzhledem k stoupajícím osobním nákladům jsme nuceni zvýšit - doufáme, že zase na podobně dlouhou dobu - doporučenou prodejní cenu na 40 Kč za magnetku. 

Věříme, že tato cena srovnatelná s cenou běžných magnetek, se kterými se nepojí ani žádné další bonusy v podobě soutěží, magnetek zdarma či osobních magnetek, neodradí turisty a sběratele, kteří chtějí mít pestrou vzpomínku na své cesty a tuší, jaké množství práce je za výrobou magnetek a organizací celé akce. 

Prvním letošním vylepšením akce bylo spuštění nového sběratelského profilu, kde každý vidí mj. obrázky svých získaných magnetek, další bude uvedení podobné aplikace pro mobily.