E-shop

Nové objednávky magnetek - bez kódu (popř. s kódem, ale po předložení důkazu o návštěvě) je možno vyřizovat pouze přes E-shop.

Kontakty

Nakladatelství VEGA-L
V Zahrádkách 1617
288 02 Nymburk
Česká republika
kancelář - dopoledne:
+420 722 973 694
info@sestavsisvujsvet.cz

Chcete se připojit? Zařazení nové magnetky

Chcete se připojit do hry?
Vlastníte či provozujete zajímavý turistický objekt – muzeum, galerii, hrad, zámek, rozhlednu, památku, ZOO...?
Jste informační centrum ve městě či u přírodní atraktivity?

Organizace akce Sestav si svůj svět

 1. Kontaktujte nás na tel.: 731 150 383 nebo mailem na: obchod@sestavsisvujsvet.cz
 2. Zašlete nám emailem obrázek vašeho objektu, ke kterému máte právo k užití snímku + požadovaný nápis na magnetku. Nemáte-li vhodný snímek, pokusíme se jej zajistit z naší databáze.
 3. My vám pošleme ke korektuře náhled magnetky.
 4. Vyplníte „evidenční kartu“ s kontaktními údaji o odběrateli a dodáte krátký text o objektu, který bude použit na webové stránce u obrázku vaší magnetky.
 5. Teprve po vašem odsouhlasení vyrobíme a dodáme magnetky na váš objekt.
 6. Součástí prezentace bude i plakát pro každý objekt – s vyobrazením daného objektu, který bude návštěvníky upozorňovat na akci a samolepka s označením prodejního místa.
 7. Není nutné odebírat velké množství magnetek, první dodávka na vyzkoušení, jak bude produkt přijat veřejností na vašem objektu, může být dodána ve "startovací dávce" 100 ks. Vzhledem k tomu, že sběratelé preferují možnost koupit více magnetek na jednom místě, umožňujeme v této startovací dávce objednat 2 motivy po 50 ks. Poštovné nad 100 ks ve startovací dávce se nepřipočítává, je hrazeno organizátorem.
 8. Nákupní cena činí 16 Kč/ks + DPH, tedy 19,36 Kč/ks včetně DPH. Poštovné je započítáno v ceně.
 9. Každý další odběr je vzhledem k poštovnému, které hradíme, minimálně 200 ks za balíček /neplatí pro první odběr jako „startovací“ dávka/.
 10. Při menším odběru než 200 ks Turistických magnetek je připočítáno poštovné 120 Kč (včetne DPH).
 11. Prodejní cena sběratelské magnetky je jednotná a činí 30 Kč/ks.
 12. DŮLEŽITÁ PODMÍNKA VSTUPU PRODEJCE DO AKCE SESTAV SI SVŮJ SVĚT
  Vzhledem k tomu, že s akcí je spojena soutěž o ceny, objednavatel se zavazuje, že bude mít neustále na v prodeji výše uvedenou magnetku a včas (min. 14 dnů dopředu) objedná další, tak aby nedošlo k jejich vyprodání. Pokud v průběhu akce rozhodne již magnetky neobjednávat, oznámí toto neprodleně organizátorovi akce, aby mohl sběratele informovat, že toto prodejní místo zaniká.