Chcete se zapojit se svým objektem do sběratelské hry?Chcete se připojit do sběratelské hry?
Vlastníte či provozujete zajímavý turistický objekt – muzeum, galerii, hrad, zámek, rozhlednu, památku, ZOO...?
Jste informační centrum, stánek se suvenýry a pod. ve městě či u přírodní atraktivity?

Organizace akce Sestav si svůj svět

 1. Kontaktujte nás na tel.: 731 150 383 nebo mailem na: obchod@sestavsisvujsvet.cz
 2. Zašlete nám emailem obrázek vašeho objektu, ke kterému máte autorské právo k užití snímku + požadovaný nápis na magnetku. Nemáte-li vhodný snímek, pokusíme se jej zajistit z naší databáze.
 3. Náhled magnetky vám pošleme ke korektuře.
 4. Vyplníte „evidenční kartu“ s kontaktními údaji o odběrateli a dodáte krátký text o objektu, který bude použit na webové stránce u obrázku vaší magnetky.
 5. Teprve po vašem odsouhlasení vyrobíme a dodáme magnetky na váš objekt.
 6. Součástí prezentace bude i plakát pro každý objekt – s vyobrazením daného objektu, který bude návštěvníky upozorňovat na akci a samolepka s označením prodejního místa.
 7. Není nutné odebírat velké množství magnetek, první dodávka na vyzkoušení, jak bude produkt přijat veřejností na vašem objektu, může být dodána ve „startovací dávce“ 100 ks. Vzhledem k tomu, že sběratelé preferují možnost koupit více magnetek na jednom místě, umožňujeme v této startovací dávce objednat 2 motivy po 50 ks či 3 po 33 ks atd. 
 8. Nákupní cena činí 20,50 Kč/ks + DPH, tedy 24,80 Kč/ks včetně DPH. 
 9. Vzhledem k tomu, že někteří zřizovatelé infocenter, muzeí a památkových objektů požadují udržovat co nejnižší zásoby upomínkových předmětů na skladě, vycházíme vstříc prodejcům a pro tento rok snižujeme množství odesílaných magnetek v jenom balíčku, abyste měli jistotu, že se do konce roku prodají:
  Každý odběr je vzhledem k poštovnému, které hradíme, minimálně 50 ks magnetek v jednom balíčku (pokud máte více druhů, tak se kusy sčítají dohromady).
 10. Při menším odběru než 50 ks Turistických magnetek je připočítáno poštovné 50 Kč (včetně DPH).
 11. Prodejní cena sběratelské magnetky je jednotná a činí 40 Kč/ks.
 12. Magnetky jsou baleny po 25 ks - preferujeme objednávání po násobcích 25 ks, jinak se lhůta na dodání může prodloužit.
 13. DŮLEŽITÁ PODMÍNKA VSTUPU PRODEJCE DO AKCE SESTAV SI SVŮJ SVĚT
  Vzhledem k tomu, že s akcí je spojena soutěž o ceny, objednavatel se zavazuje, že bude mít neustále na v prodeji výše uvedenou magnetku a včas (min. 14 dnů dopředu) objedná další, tak aby nedošlo k jejich vyprodání. Pokud v průběhu akce rozhodne již magnetky neobjednávat, oznámí toto neprodleně organizátorovi akce, aby mohl sběratele informovat, že toto prodejní místo zaniká.